17.10.2011

Jesiennie...

Witajcie po przerwie :)

Pierwsze chłody za nami czyli, że jest już najprawdziwsza jesień. Taka z szalikami, rękawiczkami, a nawet z czapką na późnowieczorne spacery z psem. Mój asystent Mikuś obrósł już jesienno-zimowym puchem i coraz częściej przesiaduje wewnątrz niż na zewnątrz ;) Na zdjęciu został uchwycony w pozycji horyzontalnej - w której bardzo często układa swoje ciałko podczas snu. Według mnie trochę z niego dziwak pod tym względem, bo koty z którymi miałam do tej pory do czynienia preferowały pozycję kłębuszka. Przy okazji ukazana została plamistość kociego brzuszka i wtapianie się w gustowny wzór na kanapie :)


mikusspi

Od kilku dni wiem, że Pakamera zorganizuje również w tym roku kiermasze mikołajkowo-świąteczne w Warszawie, na których będzie można nabyć produkty na co dzień dostępne tylko za pośrednictwem internetu. Oznacza to, że także moje (niektóre) torby się na nich pojawią. Szczegóły odnośnie miejsca i czasu podam w listopadzie, można je będzie również znaleźć na stronach Pakamery.
No i oczywiście torby. Tym razem duża i pojemna torba z kraciastego aksamitu, zapinana na zamek błyskawiczny - jesienny rarytas ;)   - zapraszam do oglądania.


[Kliknięcie na zdjęcie przedmiotu przekieruje Cię do galerii, w której jest wystawiony, tam też możesz go dokładnie obejrzeć.] 


'Krista vol.1'
kris1


'Krista vol.2'
kris2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz