07.12.2011

Pada śnieg...

W górach zaczęła się zima, niezależnie od tego jaki mamy dzisiaj dzień w kalendarzu. Od wczoraj pada śnieg i dzisiaj jest już solidnie biało. Nie ma jakiegoś koszmarnego mrozu, taki tylko ziąb klasyczny nie pozwalający na topnienie śniegu. Jest pięknie. A dzięki światłu, które odbija się od śniegu, w mojej malutkiej pracowni jest niesamowicie jasno i przyjemnie. Gdyby ktoś nie miał jeszcze zimowo-śniegowego nastroju, to zapraszam do mojej chłodnej galerii ;)


z1  z2
z3
z4  z5
z6

Moje chorowanie na dobre się skończyło, a raczej przeszło na Tomka. Trudno, jakieś ofiary muszą być :))) W każdym razie staram się na szybko odrobić zaległości, których troszkę się nazbierało. Wiele z torebek, które pokazuję, już są w drodze do nowych domków - tak to błyskawicznie się odbywa znikanie w czasie przedświąteczno-prezentowym. Mam nadzieję, że sprawią wiele radości swoim właścicielom.


[Kliknięcie na zdjęcie przedmiotu przekieruje Cię do galerii, w której jest wystawiony, tam też możesz go dokładnie obejrzeć.] 

'Kwiaty na szarej wełnie vol.1'
kwwszaw1
'Kwiaty na szarej wełnie vol.2'
kwwszaw2
'Jodełka - simple'
jods
'Burberry - simple'
burs
'Batista' lewa
batl
'Batista' prawa
batpr
'Sitta'
sit
'Falar w szarej bawełnie'
falwbaw

4 komentarze:

 1. Mam nadzieje, że u nas też trochę na święta popada. Bo jak na razie nic na to nie wskazuję... Torbiszony piękne jak zawsze! ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Piwi, jesteś autorką pierwszego komentarza na moim blogu pod nowym adresem ;) Dziękuję, zapraszam i pozdrawiam :))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Faaaaajne te zdjęcia Ci wychodzą!

  OdpowiedzUsuń
 4. I jak tu cudnie bez tych paskudnych obrazków!! :D

  OdpowiedzUsuń