17.12.2011

Zamówienie specjalne

Specjalne, ponieważ zamówienia od mężczyzn miewam rzadko, nie wliczając w to mojej drugiej połowy, która zamówień u mnie trochę ma, gorzej wygląda ich realizacja z mojej strony. Ale o tym cicho sza... ;)
Pan Tomasz, chciał pojemną torbę z pasiastą klapą oraz z pasiastymi elementami wewnątrz. Lubię mężczyzn, którzy lubią wzory i nie boją się ich :)
Powstała listonoszka 'Pasmia', która - mam nadzieję - spodoba się nowemu właścicielowi i będzie mu dobrze służyć.

paswne  pasdet
pasrzep
  

Poza listonoszką powstało jeszcze kilka zamówień, ale ponieważ to powtórki wcześniejszych toreb - oszczędzę Wam oglądania i sobie fotografowania tego, co już było.
Są za to 3 nowe torby zakupowe - pojemne, lekkie i mocne, uszyte z bawełnianego płótna Ikea. Można je złożyć w kosteczkę i trzymać awaryjnie w kieszonce torebki na "czarną godzinę" - zamiast brać w sklepie kolejną porcję foliówek.
Oczywiście, można je prać w pralce. 


[Kliknięcie na zdjęcie przedmiotu przekieruje Cię do galerii, w której jest wystawiony, tam też możesz go dokładnie obejrzeć.] 
 
'Universal - Siatka 003'

'Universal - Siatka 004'

'Universal - Siatka 005'


4 komentarze:

 1. Fajna ta torba i siatki też :) A ostatnio we wrocławiu widziałam dziewczyne z Twoją torbą :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna listonoszka, to ciekawe, że męska... A torby na zakupy świetne są, jako alternatywa do foliowych - idealne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gosia: o kurcze, zawsze jak słyszę, że ktoś gdzieś widział moją torbę, to w brzuchu rośnie mi balonik szczęśliwości twórcy, że tak to górnolotnie ujmę - super ;)

  Joanna: wiesz, z tym męska, damska itd. to dla mnie jakieś głupoty są - jak dla mnie wszystko jest unisex i już, kwestia tylko, co kto ma ochotę nosić i z czym się dobrze czuje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A wcale Ci się nie dziwię :D Też bym tak chciała, chociaż u mnie to jeszcze duuuużo pracy :)

  OdpowiedzUsuń