07.03.2012

Czarodziejskie cukierki

Uwierzcie mi, że właśnie takie cudne, czarodziejskie cukierki dostałam :) Magicznie odmieniły mój nastrój po psychicznym zderzeniu ze służbą zdrowia i wszelkimi niedawnymi przeciwnościami losu - dotarły do mnie w czasie totalnego doła - jeden po drugim. Jak podwójne koło ratunkowe. Dobra, dość poetyckich przenośni i opisów przyrody, czas na konkrety.

Pierwszy cuks to kolczyki jabłuszka, które wygrałam na blogu BagFreak. Są totalnie-radośnie-odjechane - wiosna już się czuje powitana :)))Drugi podarek trafił do mnie z muzycznego candy na blogu Lafle. Płyta z subiektywnym, ba autorskim wyborem Lafle, utworów przez nią ulubionych - z roku minionego. Przyjemna, kojąca, pobudzająca - prawdę mówiąc ( w totalnym sekrecie ;) nie sądziłam, że aż tak mi przypadnie do gustu.  Żebym nie wyszła na samoluba, podzielę się kawałeczkiem - do odsłuchania.
Ale w płycie od Lafle równie ważne jak jej zawartość jest ubranko płyty. Okładka  super-jedyny-ekstremalny-rękodzielniczy-unikat po prostu, do trzymania w szkatule ze skarbami, a nie gdzieś na półce z krążkami CD. Popatrzcie... 
A i jeszcze liścik, pisany ręcznie, z wywijasami - to w dzisiejszych czasach największa rzadkość.Jeszcze raz ślicznie dziękuję Oli z BagFreak i Joli z Lafle za świetną zabawę i niesamowitą radochę z podarunków ;)

7 komentarzy:

 1. kolczyki faktycznie prezentują się cudnie a to tylko zdjęcie. Na żywo więc są pewnie rewelacyjne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. kolczyki przecudowne... mmmmm... - aż chciałoby się schrupać :)
  okładeczka na płytę też fajna

  OdpowiedzUsuń
 3. Może jeszcze uda mi się sfotografować je podczas noszenia - już sprawdziłam - wzbudzają bardzo pozytywne emocje u patrzących ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. cieszę się że Poczta Pl nie zawiodła ;DD NA ZDRÓWKO:)))
  kolczyki boskie.... muszę się wybrać do River Island ;)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się, że mogłam sprawić Ci nimi przyjemność :) Pozdrawiam mocno :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kobiety drogie, jeszcze raz dzięki wielkie za przesyłki pełne radości ;)

  OdpowiedzUsuń