09.04.2012

Burda - szycie krok po kroku - 2006

katta kocia torba
 Po upolowanym ostatnio egzemplarzu Burdy - 'Szycie krok po kroku' wpadłam, że tak powiem. Moje bystre spojrzenie wyłapało w gazecie informację o możliwości zamówienia numerów archiwalnych.
Skontaktowałam się z odpowiednim działem Burdy i okazało się że dostępnych jest 12 numerów, począwszy od 2006 roku. Czy można się oprzeć takiej pokusie? Oczywiście, że nie! Jedynym bólem do przejścia, było to, że kupowałam w ciemno, nigdzie nie ma wykazu, co który numer zawiera.

Ale teraz to się zmieni :) W najbliższych wpisach będę przedstawiała kolejno, zawartość poszczególnych półroczników - przyda się to zainteresowanym przy podejmowaniu decyzji, który kupić.
Acha, jeszcze jedno - cena tych archiwalnych wydań to 8,90zł za sztukę ;) i w tej sprawie można dzwonić pod burdowy numer telefonu 71-37-62-866.

Dzisiaj przedstawiam 'Burda - szycie krok po kroku' rok 2006.

1/2006 (wiosna-lato)
Jak dla mnie świetny. Większość fasonów należy do moich ulubionych. Zamaszyste, falbaniaste spódnice - i dokładnie pokazane, jak wykorzystać górę z naszych ukochanych, starych dżinsów do wykonania powiewistej spódnicy.


2/2006 (jesień-zima)
W tym numerze moimi faworytkami są sukienki w stylu empire.Za kilka dni rocznik 2007 ;)9 komentarzy:

 1. Ale Burda ma reklamę;) Podrzucam też stronę rosyjską, na której są zarchiwizowane wszystkie numery Burd od 2001r. (W tym "szycie krok po kroku") :) Można sobie przejrzeć i jak się spodoba jakiś model - kupić:)
  http://osinka.ru/Zhurnaly/
  Trzymam kciuki za szycie ubrań:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Polecam też zwykłą Burdę i Dianę Moden. Ja z nich korzystam :)
  www.manuskrypt1.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Cię serdecznie :) A co do Burdy, to ja jeszcze straszny słabiak szyciowo-odzieżowy jestem i na razie próbuję najprostszych modeli ;)

   Usuń
 3. Piszesz głupoty :) Szyjesz torebki, a ciuchów nie umiesz? Nie uwierzę :) Ja zaczęłam szyć 2 lata temu, a wcześniej, to nawet guzika nie umiałam przyszyć. I jeszcze nigdy nie szyłam z "Szycia Krok po Kroku". Od razu z Diany i z Burdy. Dlatego nie wymawiaj się, że nie umiesz szyć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O mamo, czuję się przyparta do muru. Dobra, będę próbować :)

   Usuń
 4. Będę Ci niezmiernie wdzięczna jak dasz mi namiary do kontaktu z nimi . Szukam od dawna właśnie tych wydań . Proszę . W rączki wycałuję jak odpiszesz aneta323@onet.eu
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Telefon podałam we wpisie, a tu jeszcze adres mailowy człowieka, który się tym zajmuje: andrzej.lewicki@burdamedia.pl

   Usuń
 5. Polecam zamawianie przez kontakt mailowy: prenumerata@burdamedia.pl

  OdpowiedzUsuń