02.05.2012

Czereśnie, wernisaż i kółka

Lato to czereśnie. Przynajmniej dla mnie, to skojarzenie jest oczywiste. Uwielbiam te owoce.
W ogóle jestem bardzo owocowa, ale czereśnie są fantastycznie wakacyjne, wiecie - plucie pestkami na odległość i te sprawy ;)
Niestety ostatnio, po kilkukrotnym spotkaniu z żywym mieszkańcem czereśniowego owocka zrodził się we mnie pewien opór do ich spożywania...
Dla tych, którzy mają podobnie jak ja w tym temacie mogę zaproponować czereśniową torbę zamiast mięsnych owoców ;)))) Torby właśnie się szyją. Na zdjęciach widać zwiastun w postaci błękitnego płótna w czereśniowy wzorek.
Widać na nich także zapowiedź torbowych ozdób - satynowych kwiatów oraz nowego mocowania uchwytów w moich torbach. Zaopatrzyłam się w odpowiednią końcówkę do prasy kaletniczej, w metalowe oczka i kółka i otworzył się przede mną świat pasków/uszu/uchwytów  mocowanych w ten właśnie sposób.
Radochę mam ogromną, bo torby z metalowymi gadżetami zyskują zaiste profesjonalnego charakteru ;)


A tak w ogóle, to w piątek miał miejsce wernisaż, o którym Wam wspominałam TUTAJ. Było fantastycznie, goście dopisali nadzwyczajnie, dobre nastroje tym bardziej.
Z dumą patrzyłam na mojego T., który cały czas był zajęty rozmową z osobami zainteresowanymi jego twórczością i techniką pracy. Tak, macie rację, właśnie chwalę się koszmarnie i nieprzyzwoicie. Bardzo cenię to, co T. robi, mimo, że życie z artystą, to czasami ciężki kawałek chleba, czy jakoś tak ;)))
Oczywiście, jako że robiłam za fotografa, nie ma mnie na prawie żadnym zdjęciu - taki już mój los ;) Pełen przegląd tego, co się działo możecie obejrzeć na blogu Tomasza Szewczyka - TUTAJ.4 komentarze:

 1. zaiste zyskują... te torby :)
  mniam-mniam - 200% profeski :-))))


  a czereśniowa szmatka.... mmmmm.... pyszna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Czereśniowa torba. To będzie czad! I w dodatku w środku bez robaczka (chyba:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też bym się na Twoim miejscu niemiłosiernie chwaliła. Jak jest kim, to wręcz konieczność!

  OdpowiedzUsuń
 4. Torby czereśniowe już pachną latem;)
  Mówisz, że życie z artystą do łatwych nie należy ale chwileczkę...
  przecież Ty też jesteś artystką! ;)Dlatego się dogadujecie;)))
  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń