16.02.2013

Kocia torba, bo jest mi źle

Ręka niezmiennie uwięziona, palce bolą, tak jak bolały, moja irytacja narasta. Nadrabiam zaległości czytelnicze, tylko że mając z tyłu głowy świadomość ogromu pracy, którą powinnam realizować właśnie teraz, nie jestem w stanie cieszyć się tym 'urlopem'. Zawsze jest inaczej niżbyśmy chcieli, prawda? 
Kocia torba dobra na wszystko. Dlatego moje żale osładzam Wam trzema kocimi torbami - każda inna.

A, i jeszcze jedno - niedawno zobligowałam się do rozdawnictwa torebkowego na mojej stronie na FB , jak tylko liczniczek lubiaczy wybije 300. Słuchajcie, brakuje już tylko 16 osób. Co oznacza, że muszę zacząć myśleć jaką torbę przeznaczę na nagrodę i zasady  - bo zdaje się, że takie zwykłe losowania nie są do końca 'zgodne z prawem'. Ale jak raz czasu na obmyślanie zasad to mam teraz pod dostatkiem ;)

Pozdrawiam - Wasza Katta :)


Kiciul&Brown sugare - big

Kitek Pasmia - multi

Kitek Kraciasty XXL

12 komentarzy:

 1. Nie mogę się zdecydować, któa mi się najbardziej podoba :) Zachwycające! Zwłaszcza dla kotomaniaczki takiej jak ja ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ra druga śliczną krateczkę ma, kolorystycznie przepiękna a i obrazeczek o góry widzę się zmienił, na korzyść się zmieniło, bardzo bardzo:]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blog i ja - potrzebowaliśmy jakiejś odmiany, a że poprzedni baner był nieco 'za sterylny' padło właśnie na niego - cieszę się, że Ci się podoba ;)

   Usuń
 3. Uwielbiam kocie motywy,na Twoich torbach wyglądają świetnie:)Torby są fantastyczne♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiem, że frustruje Cię ta ręka, biorąc pod uwagę różne pilne zamówienia. Ale z drugiej strony trochę zazdroszczę tego braku wyrzutów sumienia. Możesz sobie czytać i oglądać do woli. Życzę ręce jak najszybszego powrotu do sprawności, a Ciebie pozdrawiam. Kocie torby jak zwykle fantastyczne.

  OdpowiedzUsuń
 5. nadal trzymam kciuki za zdrówko ręki :)
  niechaj przestanie boleć....

  torby cudne, skradła mi serca ta pierwsza...

  OdpowiedzUsuń
 6. aaa... i banerek...
  proszę, proszę :))) fajny

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak robota krzyczy za plecami, to faktycznie można się zirytować. Ale jak przysłowie mówi "robota nie zając, nie ucieknie" :) Trzeba myśleć pozytywnie:) Bo wszelaka rekonwalescencja od głowy się zaczyna:D
  Pozdrawiam i trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 8. "nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło";) wiem, że prosto mówić, ale w każdej sytuacji trzeba szukać jakiś pozytywów:) super torby, a w szczegolnosci ta pierwsza, ze wzgledów kolorystycznych:) pozdrawiam niebiesko i zdrowka życze:)

  OdpowiedzUsuń
 9. dumam co tu napisać żeby Ci humor poprawić...
  może po prostu się serdecznie uśmiechnę do Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziewczyny, dziękuję Wam za wszystkie pozytywne myśli :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Serdecznie zapraszam po wyróznienie :-) i gratuluję!

  OdpowiedzUsuń