21.03.2013

Kolorowa torba z kotem

Nie patrzę za okno, nie słucham prognoz pogody, w głowie mam już wiosnę i koniec. Nie interesuje mnie warstwa śniegu zalegająca na zewnątrz i sypiące z nieba śnieżynki. Sądzę, że patrząc na torbę z kotkiem, którą przygotowałam z myślą o tegorocznej porze wiosenno-letniej, też zapomnicie o figlach, jakie płata nam aura.

'Kitek i paski - box'


Torba jest średniej wielkości. Uszyłam ją z kolorowego płótna, kotek jest z czarnego aksamitu. Wewnątrz są 2 kieszenie - jedna otwarta, dzielona, druga zapinana na suwak. Zapięcie to 2 zatrzaski magnetyczne. Energetyczna, kolorowa, wesoła i z kotem :)

A tym czasem szyję następne torby - kolorowe, bardzo kolorowe. Jestem spragniona intensywnych barw, słońca i ciepła. 
Wczoraj dotarły do mnie nowe tkaniny, a wśród nich piękny wzorzysty aksamit i bardzo fajne płótno - czarne w ogromne kwiaty i już wiem, że będzie z niego torba XXL - tylko na niej będzie w pełni możliwe ukazanie dużego wzoru w całej okazałości. 

Zmykam do pracowni, a Wam życzę miłego dnia - Katta :)

5 komentarzy:

 1. No to zasuwaj do pracowni. A ja czekam na wiecej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gab, dzisiaj był pracowity dzień i jutro też będzie - niech tylko zjawi się słońce, żeby jakieś zdjęcie można było cyknąć :)

   Usuń
 2. Świetne kolory! a całość oczywiście jak zawsze... :)
  Ja tam też już wiosnę czuję i co tam, że na zewnątrz tego nie widać :) chęci mam na mycie okien ale mąż się puka w głowę hehe
  Jakby nie wiem co się stało gdybym urodziła tydzień przed terminem ;)))
  Też idę szyć, tylko kolorowe broszki :)

  ściski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basiu, Ty daj sobie spokój z tymi oknami. Wyobrażam sobie popłoch i sensację wśród przechodniów widzących Ciebie , przed rozwiązaniem myjącą okna ;) Uważaj na siebie i dużo zdrówka.

   Usuń
 3. Super kolory, tak bardzo już chcę wiosny i słońca.

  OdpowiedzUsuń