17.03.2013

Wiosna musi nadejść

Po prostu musi - takie jest odwieczne prawo natury ;) Naszykowałam kolejne torby na jej powitanie. W ruch poszła zielona alkantara i baśniowe płótno. Dziś chciałam Wam pokazać trzy egzemplarze 'Zielonej torby elfa'. To już koniec wzorzystej bawełny, która stanowi motyw główny w tej torbie, dlatego więcej już nie będzie możliwości jej uszycia. Kto zatem poczuł mocniejsze bicie serca na widok akcesoriów prawdziwej elficy - niech nie traci czasu. Jedna z nich jest już zaklepana ;)

Ostatni egzemplarz  JEST TUTAJ

Zielona torba elfa - multi vol.3


Zielona torba elfa - multi vol.4
  
Zielona torba elfa - multi vol.5


A tak w ogóle to zmieniłam zdanie, bo przecież kobiety są zmienne i wczoraj, w ostatniej chwili zgłosiłam mojego bloga do konkursu na 'Szyciowy Blog Roku 2012'. Gdy jakiś czas temu zostałam zaproszona do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, pomyślałam - nie, to nie dla mnie. Ale myśl o konkursie wracała uporczywie, bo w sumie czemu nie? Nie chodzi przecież o wygraną, ale o sam udział ;) No to wystartowałam i jestem tu KLIK


Pozdrawiam Was ciepło - Katta :)4 komentarze:

 1. Torby jak zwykle fantastyczne! Bardzo dobrze, że zmieniłaś zdanie :) trzymam kciuki i już szykuję się do głosowania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Torby są PRZECUDOWNE! Teraz to już żaden mróz ani śnieg wiośnie nie straszny!

  OdpowiedzUsuń
 3. och Wiosno, Wiosno!
  nie siedź u Katty w pracowni, tylko na dwór leć śnieg sprzątnąć, zimę przegonić i zazielenić świat! :)


  ...dobrze, że wystartowałaś w konkursie...
  popieram :) formalnie też poparłam, a co! ;)

  OdpowiedzUsuń