01.03.2013

Zapowiedzi, czyli wracam do świata szyjących

Dziś pierwszy marca. Czuję przełom pogodowy, nastroju, sił wewnętrznych, ach... 
Nie ma śmiania - wracam do szycia, do tak zwanej pracy i do realizowania pasji - przede wszystkim ;) Jak ja wytrzymałam tą przerwę - sama nie wiem. Teraz mam tyle pomysłów i zamówień, że nie wiem, w co ręce włożyć. Sprawy nie ułatwia świadomość, że prawej ręki nadal nie powinnam nadwyrężać. Staram się, ale wiecie, jak to jest... 

Na pierwszy ogień idą wzorzyste płótna. Lada moment pojawi się bardzo duża ilość lekkich, kolorowych i wzorzystych toreb do noszenia na skos/na krzyż, z długim regulowanym paskiem. Kwiaty, paski, liście, esyfloresy, owoce - będzie wiosennie i radośnie. Torby z konikami Falar także powrócą. I planuję zmajstrować kolejny filmik na YouTube - tym razem o torbach - zobaczymy, czy tym razem pójdzie mi łatwiej z produkcją ;) 

Normalnie żyć się chce, szyć się chce i w ogóle wiosna tuż tuż. Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze i że też czujecie ten optymistyczny powiew zmiany pory roku :)Mikuś wydaje się być zadowolony z mojego powrotu na łono pracowni ;)


9 komentarzy:

 1. Kasiu,
  aż mi serce skoczyło! suuuuper energia jest w Twoich słowach.... oj! będzie się działo w pracowni :)) powodzenia!

  ale UWAŻAJ na rekę, dobrze?

  trzymam kciuki!
  Mikusia proszę pozdrów, niechaj Cię pilnuje :))

  OdpowiedzUsuń
 2. aaa... nie jestem "fejsbukowa" więc tam nie mogę skomentować, to napiszę tu - wg burdowej instrukcji na kopertówkę uszyłam kiedyś sobie torebkę na wyjście... w pół godziny!
  Polecam :))
  instrukcję wyszperałam w starej Burdzie (papierowej :D), to był model B, czyli "stylowa", w kolorze kawki z mlekiem, z mleczną kokardą....

  OdpowiedzUsuń
 3. No to teraz będzie się działo! Super, że wracasz do szycia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. czekam z niecierpliwością na te torby szczególnie z tymi cudnymi koniami!!!!!!!!!!!!!! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. No wiosna nareszcie, i Marzec... Teraz i u mnie z górki będzie... Tylko nie nadwyrezaj za bardzo łapki! 3mam kciuki żeby była juz zdrowa i nie dokuczala.
  Sciski

  OdpowiedzUsuń
 6. No to teraz zasypiesz nas nowościami i tymi pomysłami które się zakiełkowały w czasie rekonwalescencji :D tylko uważaj na swoja łapkę :/

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwazaj na rękę, nie przemeczaj jej:) milego szycia:) jest w Tobie pozytywna energia :) pozdrawiam niebiesko:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wiosenne i optymistyczne te twoje słowa! Trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 9. Moje drogie - musi być dobrze, wszak rachunki płacić z czegoś trzeba i na nic nie robienie nie mogę sobie dłużej pozwolić ;)
  Dziękuję, że do mnie zaglądacie - pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń