15.04.2013

Konkurs na projekt torby - MazdaDesign

Moi drodzy, Mazda zorganizowała nie lada konkurs. Stworzony dla każdego, kto ma mnóstwo pomysłów na projekty, a nie zawsze możność, czy umiejetności pozalające na wcielenie ich w życie.
Tegoroczna edycja konkursu MazdaDesign odbywa się pod hasłem PROJEKT TORBA, nie trudno więc zgadnąć, o co w konkursie chodzi. Należy się zainspirować, zmobilizować swoja kreatywność, chwycić za ołówek i stworzyć projekt, który powali jury. A w tymże zasiada między innymi Ikuo Maeda - dyrektor generalny działu projektowego Mazdy oraz polska projektantka Joanna Klimas. 
Główna nagroda - to - uwaga... 15 tysięcy złotych i opłacony podatek od nagrody, prezentacja projektu na wystawie Festiwalu Wawa Design oraz użyczenie Mazdy6 na tygodniowy wyjazd wakacyjny. Nagroda warta wysiłku - sami powiedzcie.
 Samo zadanie polega na zaprojektowaniu torby nawiązującej do KODO. KODO: Dusza ruchu czerpie inspiracje z żywiołów i dynamiki przyrody, mocy, piękna i ekspresji charakterystycznej dla świata zwierząt oraz pozwala nawet statycznym przedmiotom nadać dynamikę formy.

Osobiście, nie wiem czy wystartuję, ale zaczynam mocno skupiać się na temacie - może wydumam coś, co uznam za warte zgłoszenia. Zobaczymy, czasu jeszcze trochę zostało. Zachęcam Was do nadsyłania swoich pomysłów - to na pewno szansa na projektową przygodę życia :)

Wszystkie szczegóły konkursu oraz regulamin znajdziecie TUTAJ KLIK 


1 komentarz:

  1. Startuj startuj, ja już Ci kibicuję i trzymam kciuki

    OdpowiedzUsuń