24.04.2013

Mama-bransoletka, dżinsowa blue i polne kwiaty

Słuchajcie, jak to jednak jest miło, gdy świeci słońce.
Czasami sama siebie staram się oszukać mówiąc - trzeba być istotą inteligentną, świadomą i niezależną od czynników tak banalnych, jak aura. Pogodę ducha trzeba mieć w sobie....
Ech tam, sziten prawda! ;)  Jak świeci, to jakoś wszystko 'samo' się tak dobrze układa, chce się, pomysły samorodnie klują się w głowie. A jak długo panuje ponurość, to najlepiej zawinąć się w koc i czekać w stanie tłumoka na rozjaśnienia podniebne.
Teraz mam moc.
Bransoletka dotarła, ciesze się nią wręcz nieprzyzwoicie. Pewnie niektóre z Was rozpoznają autorstwo - tak, to dzieło Pracowni Garderoba. Kiedyś wygrałam w candy organizowanym przez Dominikę serduszko-charms. Teraz dokupiłam mu mamę, bransoletkę. I wszyscy są szczęśliwi. [fotografowanie biżuterii na sobie jest ekstremalnie trudne - stąd pewne nieostrości :) ]
Skoro jest moc, to są też torby. Osobiście, wyjątkowo podoba mi się ta dwuuszna dżinsówka. Wyszła dość zgrabnie i fajnie się prezentuje, a przede wszystkim można ją bezproblemowo prać. Dżins może wiele znieść ;)

'Blue jeans - simple'   JEST TUTAJ
'Polne kwiaty - multi'  JEST TUTAJ - torba uszyta z pięknej tkaniny, którą dostałam od Kasi ino-ino. Prawdziwe czarodziejska - z 4 toreb, 3 pofrunęły w świat momentalnie, ostała się już tylko jedna ;)

6 komentarzy:

 1. Torby cudaśne jak zawsze. ;) A co do tego akapitu o pogodzie - mam tak samo. Zgadzam się z Tobą w stu procentach...jak jest słońce i wszędzie zielono to tak człowiek jakoś ma więcej chęci i energii do wszystkiego. ;))

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne są Twoje torby, a ta jeansowa po prostu super :)
  A bransoletki od Dominiki zazdroszczę, mimo, że mam swoją też z candy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajne torby, ta druga jest super :)
  zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta kwiatowa torba świetna jest i niebieska ma super przeszycia na dole. Masz super pomysły:]

  OdpowiedzUsuń
 5. mmmm... wiedziałam, że oddaję kwiatowe płótno w Dobre Ręce i staną się czary :)
  świetna torba(-y) Katto... dałaś tej tkaninie drugie, piękne życie!
  utulam ciepło!

  aaaa... na jeansowej przeszycia są genialną kropeczką nad i...

  OdpowiedzUsuń
 6. Bransoletka bardzo ładna! I torby oczywista też!

  OdpowiedzUsuń