05.04.2013

Tropem słonecznych inspiracji

Pogoda... ech, co tu można napisać - pewnie wszyscy myślimy to samo.

Mam już taki głód słońca, kolorów i ciepła, że niedługo zacznę chodzić po ścianach. Kolejny dzień z zaokienną szarością odbiera mi chęć do wszystkiego. Rano kompletnie nie chce mi się wygrzebać z łóżka, gdy widzę przez uchyloną powiekę zaokienną szarość. Szarość wpełzającą do pokoju. Szarość w mojej głowie. Jednak moja Ira umie zadbać o to, bym nie wylegiwała się za długo i porykując jak bawół zagania mnie na poranny spacer - nie ma zmiłuj.

Dzisiaj w ramach terapii, zrobiłam sobie wolny dzień - od wszystkiego obowiązkowego - od pracowni, od szycia, od zmartwień. Dzięki takiemu, a nie innemu systemowi pracy mogę sobie na szczęście na takie fanaberie pozwolić :) 
Siadłam do mojego okna na świat, czyli internetu i zaczęłam w nim szukać słońca i pozytywnej energii. Obrazami, które najbardziej mnie urzekły, dzielę się z Wami - może i Wasze dusze zrelaksuje ta porcja pogodnych obrazów. 

Pozdrawiam Was słonecznie - Katta :)Jest moc! 

:)

Źródła zdjęć: nr 1, nr 2, nr 3, nr 4-8-9-11, nr 5-7-12, nr 6, nr 10, nr 13 .
.

4 komentarze:

  1. Doskonale Cię rozumiem. Ostatnio przeglądałam jakieś zdjęcia na Instagramie i na jednym z nich była zielona trawa... I pomyślałam sobie, że wzbiera we mnie złość, że ta pogoda jest jaka jest. Nic nie mogę zrobić - co gorsza: nikt nie może w żaden sposób pomóc... :( Dzisiaj jest piątek, a ja załapałam takiego doła, że nawet kurier ze wspaniałą przesyłką mnie nie ucieszył :(

    OdpowiedzUsuń
  2. zdjęcia wymiatają :D chociaż u Ciebie jest wiosna :)

    OdpowiedzUsuń
  3. ooo tak słońce potrzebne i to już! :)

    OdpowiedzUsuń