19.01.2014

Ciekawe rzeczy z sieci, czyli Katta na tropie cz.1


Przemierzając internet wzdłuż i wszerz trafiam czasami na ciekawe strony, blogi, wywiady, tutoriale DIY, konkursy itp. Czasem coś udostępniam na Kattowym fejsbuku, ale nie zawsze i nie wszystko. Pomyślałam, że może warto rozpocząć nowy cykl wpisów na blogu, w którym będę dzielić się z Wami linkami do owych ciekawych miejsc.

Oczywiście, nie jest to ani odkrywcze, ani nowatorskie w blogowym świecie. Ale jakoś do tej pory nie wpadłam na pomysł prowadzenia wpisów w tym kierunku. Mam nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie. Wpisy z tej kategorii z pewnością nie będą regularne, po prostu jak nazbiera mi cię torchę ciekawostek - wtedy wylądują tutaj.

Miłego czytania! :)

 • Książkowo - Craftowo     - blog poświęcony recenzjom książek związanych z robótkami ręcznymi, szyciem, malowaniem i szeroko pojętym hand-madem.


 • Jak zrobić świecznik z butelki?   -  to na prawdę łatwe! Zamierzam przygotować na czas letnich wieczorów kilka takich butelkowych lampek do mojego małego ogródka. • Naturalny zamsz na Qelement.pl   -  artykuł Tobiasza Kujawy o tym, czym jest zamsz naturalny, jak się go robi i jak dbać o produkty z niego wykonane.


[zdjęcia pochodzą z przedstawionych tu stron]

5 komentarzy:

 1. ciekawe pomysły :) a buciki najpiękniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jak dla mnie super pomysl z dodawaniem ciekawych blogow, w ten sposob mozna nawet pomoc takiej osobie jak ja ktora wiecznie przeszukuje internet w poszukiwaniu informacji o szyciu itd :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z przyjemnością zawsze zaglądam do Ciebie :) I też myslę, że dzielenie się takimi ciekawostkami znalezionymi w otchłani internetu jest świetnym pomysłem :)
  Serdecznie pozdrawiam, Marta

  OdpowiedzUsuń