14.01.2014

Torba z koniem - haft krzyżykowy

W rok 2014 wkroczyłam tak leniwie i maksymalnie zdystansowana, że przyznaję się do poważnych trudności w ostatecznym ogarnięciu się w rzeczywistości i pracy.
Torby szyję, owszem. Jestem z nich zadowolona. Wszystko płynie uładzone i w zwolnionym tempie. Piesa  jest w dobrej formie. Na działce ułożyliśmy pryzmę kompostową z wszelkich bio-ogrodowych reszek, ścinków i odpadów - niech się robi ziemia. Podejrzanie pomyślnie wszystko się układa. Dobrze mi z tym i zastanawiam się, jak jeszcze długo to potrwa. Oby jak najdłużej.

Mimo wszystko postaram się zmobilizować i zrobić zdjęcia następnej porcji tkanin, które przeznaczam do odsprzedaży. Jak tylko uda mi się to zrobić, dam znać, że warto zajrzeć do zakładki ODSPRZEDAM.

No ale torby.
Jest nowość i absolutnie pojedynczy egzemplarz - końska torba. Kanwę z koniem wyhaftowanym krzyżykami miałam już od bardzo dawna. Czekała, czekała i się doczekała. Połączyłam ją z czekoladową alkantarą, dodałam nity i całkiem nieźle wygląda. Torba jest duża, ma kieszonkę zewnętrzną na suwak i całość zamyka się także na zamek błyskawiczny.
Podsumowując - absolutnie unikalna torba dla prawdziwej miłośniczki koni - polecam :)

'Koń w czekoladzie - simple'   JEST TUTAJ 


5 komentarzy:

 1. Robi wrażenie, idealnie nadaje się na prezent dla koniary:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny haft,torba oczywiście super!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. wcale się nie dziwię, że akurat teraz powstała torba z koniem... w końcu nadchodzi rok konia :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O! To nie może być zbieg okoliczności :)

   Usuń