06.02.2014

Duża zielona torba i czerwona spódnica


Od kilku dni złoszczę się na Pocztę Polską. Rok temu miała miejsce poważna podwyżka cen przesyłek poleconych. I teraz znowu. Większość moich toreb mieści się wagowo w okolicach do 500g, co oznacza że cena wysyłki z 9,30 skoczyła do 11zł :(
Tyle się mówi o wejściu konkurencji na rynek pocztowy - już nie mogę się doczekać, bo może to spowoduje jakieś opamiętanie u naszego pocztowego monopolisty.
Mam nadzieję, że nie odstraszy was ta cena od zakupów internetowych. Ewentualnie możecie zawsze kupić na raz 2, albo i 3 torby, żeby zniwelować koszt przesyłki ;)

Na zdjęciach widać kolejną bawarską spódnicę z mojej kolekcji. Bardzo ją lubię, chociaż brakuje mi w niej kieszeni. Ale kolor, wzór na tkaninie i fason wynagradzają te małe braki.

Pozdrawiam ciepło - Katta :)


torba 'Morska zieleń XXL'   JEST TUTAJ
 zdjęcia Tomasz Szewczyk

bluzka - no name (sh), spódnica - no name (sh), glany - Solovair, torba - KattaStudio

6 komentarzy:

 1. Oj mam dokładnie to samo! Wszędzie wpisałam, że przesyłka będzie kosztowała 7zł i tak już stoi od dawna (w tym koperta i przesyłka co z reguły wychodził ok 6,90zł) a ostatnio podaję przesyłkę i słyszę '7,50zł'. Halo, że co? No niestety.. A torba przepiękna ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po poprzedniej podwyżce myślałam, że mamy spokój na 2-3 lata, a tu rok później niespodzianka - ech...
   Mówi się trudno ;)

   Usuń
 2. Zamawiając, jeżeli jest taka opcja, to korzystam z paczkomatów inpost, jest znacznie taniej. Torba prezentuje się pięknie na tle spódnicy:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale w małych miejscowościach - takich jak moja - paczkomatów Inpostu nie ma :(

   Usuń
 3. Zwykle siedzę cicho i mało się udzielam, ale ta torba każe mi się odezwać ;)
  Katto, jak dla mnie, jesteś torebkowym mistrzem. Podziwiam Twoją pracę (choć w sumie zajmujemy się tym samym :)), a w szczególności Twój zapał, pomimo tego, że szyciem toreb zajmujesz się już niemały kawał czasu. Tak trzymaj!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, bardzo miło jest czytać takie komentarze :))))

   Usuń