22.05.2014

Rozmyślania przy szyciu i torby w kwiaty
Szycie to czas kiedy mogę sobie słuchać radia, czy audiobooków, bądź pogrążyć się w rozmyślaniu. Oczywiście jedyną słuszną stacją jaką uznaję jest radiowa Trójka - wiele audycji słucham regularnie.
Kiedy radyjko sobie cichutko mruczy, ja rozmyślam. Różnie, wiadomo - kiedy nastój podły, to myśli są pesymistyczne, krążące wokół tematów poważnych, smutnych, beznadziejnych. Ale jeśli z moim humorem jest wszystko OK. to rozważania automatycznie podskakują na tęczowych chmurkach. Słodko, wiem - ale staram się wyłuszczyć to dość obrazowo :)

I tak, jak staram się wyciszać radio podczas wiadomości i rozmów politycznych, tak przypadkowo załapałam się na spoty reklamowe związane z wyborami do europarlamentu.
O borze szumiący i jeżu drogi - nim zdążyłam przyciszyć te brednie, usłyszałam tyle przezabawnych i idiotycznych bzdur, że postanowiłam wysłuchać tego wszystkiego do końca, zaśmiewając się serdecznie. Jeśli tak, jak ja macie awersję do takich promocji politycznych, przemóżcie się i posłuchajcie uważnie całości - wszystkich tekstów poszczególnych ugrupowań - zobaczycie, że nie wytrzymacie i zaczniecie się śmiać :D
Przeraża mnie tylko jedno - oni, reprezentanci partii wszelakich mówili to wszystko na poważnie...   Auć!!!

Nim skonałam ze śmiechu uszyłam kilka kwiatowych toreb z myślą o lecie, a i taka z motylkiem pojawi się niebawem.

Pozdrawiam na wesoło - Katta ;)


'Multiflower - hobo XXL'   JEST TUTAJ

'Multiflower - trapez'   JEST TUTAJ

 'Ogród różany XXL' vol.1   JEST TUTAJ

 'Ogród różany XXL' vol.2   JEST TUTAJ


4 komentarze:

 1. I to jest chyba właśnie najzabawniejsze, że oni to wszystko mówią na poważnie... :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo wiosenne te wszystkie torebki
  A ja słucham równiez tylko trójki ale po drodze do pracy i z pracy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oni wcale nie mówią tego na poważnie... Oni udają, że mówią na poważnie, żebyśmy my - wyborcy mieli takie wrażenie, bo przecież każdy, kto ma choć odrobinkę rozumu nie skusi się na te brednie i kłamstwa. I muszę się przyznać, że czasem też oglądam te spoty reklamowe z czystej ciekawości i dla radochy, bo jest to folklor niesamowity. A politycy tam są tacy nadęci i robią śmieszne miny... Cyrk na kółkach :)
  A torebki bardzo ładne, szczególnie z klapką.
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie te brednie powstają tylko po to, aby powstały tak piękne torby!

  OdpowiedzUsuń